• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Yüzde 95’i Tamamlandı

  Yüzde 95’i Tamamlandı

  Yüzde 95’i Tamamlandı

  Isparta İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün nüfusla ilgili tüm işlemleri tek çatı altında birleştirecek modern hizmet binası inşaatı tamamlanmak üzere.

  İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen ve nüfus müdürlüklerinin vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmesi adına “Hayatınızın Her Anında” sloganıyla yeni konsept çalışmalarına tüm Türkiye’de olduğu gibi Isparta’da da devam ediliyor. Isparta İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün nüfusla ilgili tüm işlemleri tek çatı altında birleştirecek modern hizmet binası inşaatı tamamlanmak üzere.

  Vali Ömer Seymenoğlu, Mustafa Gürkan Anadolu Lisesi’nin hemen karşısında İnşaat çalışmalarında sona yaklaşılan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü hizmet binası inşaatını yerinde inceledi ve yüklenici firma yetkilisinden son bilgileri bilgi aldı. Binanın tüm detaylarını inceleyen Vali Seymenoğlu düzeltilmesi gereken yerler hakkında talimat vererek çalışmaların en kısa sürede bitirilmesini istedi.

  Bahçelievler mahallesindeki yeni hizmet binası içerisinde vatandaşların daha hızlı, şeffaf, kaliteli ve rahat hizmet alabilmesi için, açık ve geniş salonlar, anne-çocuk bakımı yapılabilecek oda, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın sorunsuz hizmet alabileceği fiziki ortam, bekleme salonu, danışma masası gibi insan odaklı hizmet sunumu için gerekli olan her detay düşünüldü.

  1.000 metrekare alanda 3 kat olarak inşa edilen ve 2 Milyon 800 Bin TL’ye mal olan hizmet binası %95 düzeyinde tamamlanmış durumda. Hizmet binasının Haziran ayının ortalarında teslim alınması ön görülüyor. (ISPARTA VALİLİĞİ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler