• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Yeni Yönetimde Yer Aldılar

  Yeni Yönetimde Yer Aldılar

  Yeni Yönetimde Yer Aldılar

  Antalya, Isparta ve Burdur illerindeki ihracatçı firmaların oluşturduğu Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinin (BAİB) olağanüstü seçimli genel kurulu yapıldı. Birliğin yeni Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu olurken, Isparta’dan ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Küçükyaman ile Meclis Başkanı Osman Şahlan yeni yönetimde girmeyi başardılar.

  Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinin (BAİB) Olağanüstü seçimli genel kurulu dün gerçekleştirildi. Söz konusu genel kurulda ilk olarak yeni yönetim, ardından da Başkan seçimleri yapıldı.
  BAİB’de, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle yapılamayan olağanüstü seçimli genel kurul dün yapılabildi. Genel kurul, saat 13.00 ile 17:00 arasında EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
  2000 Üyesi bulunan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğin genel kurulunda 1144 üye oy kullandı.
  Bilindiği gibi; Birliğin oluşacak yeni yönetimi için Isparta’dan ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Küçükyaman ile Meclis Başkanı Osman Şahlan aday olmuşlardı. Şahlan ve Küçükyaman, dün yapılacak seçimlerde yeni yönetime girmeyi başardılar. (www.medya32.com / 02.07.2021)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler