• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > MÜSİAD Fizibilite Çalışması Yapacak

  MÜSİAD Fizibilite Çalışması Yapacak

  MÜSİAD Fizibilite Çalışması Yapacak

  MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan başkanlığında toplanan üyeler, ilk adımları geçtiğimiz ay atılan ve dernek üyelerinin ortağı olacağı bir anonim şirketi kurulması konusunda geniş kapsamlı bir toplantı yaptılar. Toplantıya BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ve Birim Koordinatörleri de katıldı.

  Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Isparta Şubesi, üyelerin ortağı olacağı bir anonim şirketi kurularak şehrin ticari kalkınmasına katkıda bulunmak için başlanan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

  A.Ş KURULMASI MASAYA YATIRILDI

  Bu doğrultuda; dün MÜSİAD Isparta Şubesinin Hizmet Binası Toplantı Salonunda saat 15.00’te başlayan ve Şube Başkanı Yalçın Baysan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ve Birim Koordinatörleri de katıldı. Toplantıda, kurulacak olan Anonim Şirketle ilgili ayrıntılar masaya yatırıldı.

  BAYSAN; “ŞİRKETİMİZİN

  TEMELLERİNİ ATIYORUZ”

  Toplantıda bir konuşma yapan MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan; “Öncelikle BAKA Genel Sekreterimiz Volkan bey ve Birim Koordinatörlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bugün bize, şirketle ilgili destek konularını aktaracaklar. Siz değerli üyelerimiz ise merak ettikleri soruları sorarak konulara açıklık getirilmiş olacak. İnşaallah bugün burada yeni kuracağımız şirketimizin temellerini atacağız. Bu toplantıda sizlerin öneri ve fikirlerinizi alacağız. Zira, sizlerin öneri ve fikirleriniz bizim için son derece önemlidir. İlk olarak şirketimizle ilgili Ar – Ge ve fizibilite çalışması yapacağız ve hangi sektörde şirket kuracağımıza karar vereceğiz” dedi.

  BAKA’NIN PROJE VE ŞİRKETLERE

  VERDİĞİ DESTEKLERİ ANLATTILAR

  Toplantıda daha sonra; BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ve Birim Koordinatörleri BAKA’nın bu konuda şirketlere veya projelere sağladığı destekleri anlattılar. Üyeler ise görüş ve önerilerini sundular. Toplantı, soru – cevap ile sona erdi.

  BAŞKAN BAYSAN’DAN GÜNÜN

  ANISINA PLAKET VE ŞİLT

  Toplantının sonunda ise, MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Yalçın Baysan, toplantıya katılarak bilgileriyle katkı sunan BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler’e günün anısına plaket, Birim Koordinatörlerine de Şilt takdim etti. (medya32.com/11.10.2020)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler