• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > MHP Heyeti Yangın Bölgesinde

  MHP Heyeti Yangın Bölgesinde

  MHP Heyeti Yangın Bölgesinde

  MHP Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay ve MYK Üyesi Akif Çapraz parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları teşkilatı tam kadro Sütçüler Çandır’da yangın bölgesindeydi. Heyet, hem yardım çalışmalarına katıldı hem de bölgede incelemelerde bulundu.

   Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve MHP MYK üyesi Akif Çapraz  beraberindeki heyetle birlikte Sütçüler’in Çandır Köyü’nde çıkan orman yangını ile ilgili incelemelerde bulundu.

  Berberinde getirdikleri yardım malzemeleri koordinasyon ekibine teslim eden heyet, bölgedeki çalışmalara yardım etti.

  Ülkü Ocakları’ndan gelen heyetin hazırladıkları kumanyaları bölgede çalışan işçilere ve vatandaşlara ulaştıran heyet köylülere de geçmiş olsun dileklerini iletti.

  MHP Isparta İl Başkanı Hasan Basri Sönmez, burada yaptığı açıklamada “Ne yazık ki Sütçüler ilçemizde başlayan orman yangını devam ediyor. Devletimizin tüm birimleri çalışmalarını aralıksız ve büyük bir özveri ile sürdürüyor. Özellikle sosyal medya da dolaşan asılsız iddialar ve paylaşımlar konusunda vatandaşlarımızı uyarmak istiyorum. Resmi olmayan hiçbir kaynağa güvenmesinler. Provokasyonlara karşı uyanık olsunlar. Devletimiz her kademesinde titiz bir çalışma yürütmektedir. İnşallah buradaki yangın da en kısa sürede kontrol altına alınacaktır” ifadelerini kullandı. (KADİR ÖZDEMİR)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler