• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > ISUBÜ ile Kerkük Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Protokolü İmzalandı

  ISUBÜ ile Kerkük Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Protokolü İmzalandı

  ISUBÜ ile Kerkük Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Protokolü İmzalandı

  Kerkük Üniversitesi ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi arasında öğrenci ve öğretim elemanı değişimi ve akademik işbirlikleri konularında anlaşmalar imzalandı.

  İki Üniversite uygulamalı eğitim modeli konusunda görüş alışverişinde bulunarak, gelecekte lisans ve lisansüstü eğitimde yapılabilecek ortak uygulamalar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

  İkili anlaşma programına ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Kerkük Üniversitesi’nden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Imran Jamal Hasan, Kerkük Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osamah Ibrahim Ahmed Alzaidiki, Kerkük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmad Ayid Ahmad ve Dr. Jateen Raoof Mahmood, ISUBÜ Rektör Yardımcısı  Prof. Dr H. Cenk Bayrakçı, Mevlana ve YÖS Koordinatörü Doç. Dr. Musa Yavuz, Yalvaç MYO Müdürü Doç. Dr. Ömer Kürşat Tüfekçi, Mevlana ve YÖS Koordinatör Yardımcısı, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Ümit Yalçın katıldı.

  Kerkük Üniversitesi’nden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Imran Jamal Hasan, Rektör Diler’e plaket takdim etti. Rektör Diler de yabancı konuklara yöresel hediyeler takdim etti. (ISUBÜ BASIN BÜROSU)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler