• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> >  “Isparta Halkı Umutsuz”

   “Isparta Halkı Umutsuz”

   “Isparta Halkı Umutsuz”

  Isparta ziyaretlerinde sık sık halkın arasına karışıp sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti Milletvekili Dr. Aylin Cesur,  gerçekleştirdiği son ziyaretinde il Başkanı Hasan Büyükçam ve  parti yöneticileri ile birlikte Karaağaç pazarında gezdiler. Cesur, konuyla ile ilgili yaptığı açıklamasında “Isparta Halkı çaresiz, umutsuz, “Dara düştük, kurtarın bizi” diyor!” dedi.

  İYİ Parti Milletvekili Dr. Aylin Cesur Partinin İl Başkanı Hasan Büyükçam ile birlikte Karaağaç pazarında gezdiler. Cesur,  kısa gezintisinin ardından yaptığı açıklama da “ Halk imdat çığlıklarıyla kurtarın bizi diyor” dedi.

  İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur ve İl Başkanı Hasan Büyükçam ile parti yöneticileri, Karaağaç Pazarını gezdi.

  Vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Cesur, “Gördük ki; Isparta Halkı çaresiz, umutsuz, “Dara düştük, kurtarın bizi” diyor! dedi. Milletvekili Cesur, Isparta İl Başkanı Hasan Büyükçam, Merkez İlçe Başkanı Murat Çağrı Yıldız, İl ve İlçe yöneticileri Karaağaç Pazarı’nda Ispartalılarla buluştu.

  Milletvekili Cesur, pazar ziyaretine ilişkin açıklamasında; “Sohbet ettik, dert dinledik, çözüm aradık. Gördük ki; Isparta Halkı çaresiz, umutsuz, “dara düştük, kurtarın bizi” diyor! Ve onlarca hemşerimizi üye yaptık partimize! Zamlar, yoksulluk, enflasyon, geçim sıkıntısı, Suriyeliler, terör umutsuzluğa sevk etmiş herkesi. Sözümüz söz, çare de var, çözüm de, sandık gelene kadar dert dinleyip, çözüm arayacağız ve sandıktan sonra hazır çözüm projelerimizle ve genel başkanımız  Meral Akşener ile Isparta da İYİ olacak” dedi. ( Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler