• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Hurdacılar Sitesi asfaltlanıyor Esnafın Sorunu Gideriliyor

  Hurdacılar Sitesi asfaltlanıyor Esnafın Sorunu Gideriliyor

  Hurdacılar Sitesi asfaltlanıyor Esnafın Sorunu Gideriliyor

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Gül Küçük Sanayi Sitesi bölgesi altında bulunan Hurdacılar Çarşısında incelemelerde bulundu. Yıllardır bozuk olan yolların düzenleneceğini kaydeden Başkan Başdeğirmen, çarşıda asfalt çalışması gerçekleştirileceğini söyledi.

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, incelemeleri esnasında hurdacı esnafı ile bir araya geldi, esnafın istek, talep ve önerilerini aldı. Başkan Başdeğirmen, esnafın genel talebinin asfalt yönünde olduğunu belirterek, “Yollarımızda çalışmalara başlıyoruz, sizleri buradaki tozdan, topraktan kurtarıyoruz. Esnafımızın rahat bir ticaret yapabilmelerini sağlayacağız” dedi.

  Esnaflar ise yıllardan buyana zor şartlar altında çalıştıklarını, tozdan, topraktan kurtulacak olmalarından dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ettiler. Bahri Çetin, “Başkanımızdan asfalt talebimiz oldu, başkanımız hemen ilgilendi. Talebimizi yerine getiriyor. Bugüne kadar bizlerle ilgilenen olmamıştı. Başkanımız geliyor bizlerle ilgileniyor. Allah razı olsun” dedi.

  Diğer hurdacı esnafları da, sorunlarının çözüme kavuşturulacağından dolayı mutlu olduklarını anlatarak, “Daha önce hiçbir başkan gelerek bizim buralarda ne olup, ne bitiyor bakmamıştı. Sağ olsun Allah razı olsun başkanımızdan, AK Parti’den, bizle ilgileniyorlar. Başkanımız gerekenin yapılacağını söylediler. Allah Cumhurbaşkanımıza, başkanımıza zeval vermesin. Bizlerde esnaf olarak burada Isparta’mıza bir şeyler kazandırmaya çalışıyoruz. buraların düzenli olması bizim için de iyi olur. Şehir dışından gelen arkadaşlarımız ‘bu site hep bu şekilde mi?’ diyorlar. Sağ olsun başkanımız ilgileniyor, asfalta kavuşuyoruz” görüşlerinde bulundu.  (ISPARTA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler