• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Hayatını kaybeden Koçer’e son görev

  Hayatını kaybeden Koçer’e son görev

  Hayatını kaybeden Koçer’e son görev

  Kentin tanınan ve sevilen simalarından CHP İl Sekreteri Gökhan Koçer, geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Koçer, Asri Mezarlıkta düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

  Hızırbey Mahallesi’nde inşaatı devam eden Cemevi’ni  parti teşkilatıyla birlikte ziyaretteyken kalp krizi geçiren ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayata gözlerini yuman CHP İl Sekreteri Gökhan Koçer, Cuma günü Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

  CHP heyeti geçtiğimiz gün Hızırbey Mahallesi’nde inşaatı devam eden Cemevi inşaatında incelemelerde bulunmak üzere oraya gitti. Heyetin içinde İl Sekreteri Gökhan Koçer de vardı. Koçer, bir süre sonra kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek dışarıya çıktı.
  Kısa bir süre sonra da arkadaşları kendisine bakmak için gittiğinde aracın içerisinde fenalaşmış halde buldular.
  Partili arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla özel bir hastaneye sevk edilen Koçer’e yol boyu müdahale edildi. Hastanede de devam eden müdahaleler ne yazık ki sonuç vermedi.

  Koçer, Cuma günü saat 11:00’de Asri Mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi.

  Törene Koçer’in ailesi, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, Merkez İlçe ve İlçe teşkilatı yöneticileri, İYİ Parti İl Başkanı Mustafa Şimşek ve parti yöneticileri,  Gönen Belediye Başkanı Osman Kesmen, Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna, CHP Antalya ve Burdur İl Başkanları ve parti yöneticileri, çeşitli dernek, sendika, meslek örgütü ve kitle örgütü temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler