• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Geleceğin Yelkencileri Yetiştirilecek

  Geleceğin Yelkencileri Yetiştirilecek

  Geleceğin Yelkencileri Yetiştirilecek

  Eğirdir’de açılacak GSB Spor Okulları Yelken kurslarıyla geleceğin yelkencileri yetiştirilecek. Isparta’dan Eğirdir’e ulaşım dahil ücretsiz yelken teorik ve uygulama eğitimlerine 5-15 yaş arası tüm gençler davet edildi.

  Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek amacıyla Yaz Spor Okulları 5-18 yaş aralığındaki tüm gençlere kapılarını açıyor.

  Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kayıtları başladı. 24 branşta eğitim verecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar 6 Mart Spor Salonu ve IYAŞ PARK AVM’de alınıyor.

  5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği yaz spor okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek.

  Ücretsiz Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte belirlenen kayıt noktalarında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. 24 branştaki kurslar 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayacak. Kurslar 2 ay boyunca devam edecek. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler