• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Feyzullah ve Ayşenur’un Mutlu Günü

  Feyzullah ve Ayşenur’un Mutlu Günü

  Feyzullah ve Ayşenur’un Mutlu Günü

  Memur Sen Kurucu İl Başkanı ve Sivil Toplum Hareketi Derneği Başkanı Mustafa Sağlam ve Belma Sağlam çiftinin oğlu Feyzullah Emin Sağlam ile Ramazan ve Gülsüm Kanden çiftinin kızı Ayşenur Kanden hafta sonu düzenlenen törenle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi…

  Hafta sonu Gökçay Konak Park Düğün Salonu’nda düzenlenen törenle hayatlarını birleştiren Feyzullah Emin ve Ayşenur’un mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in kıydığı nikah törenine iş dünyası, siyaset dünyası, eğitim camiasının önemli isimleri, sendikacılar ve çok sayıda davetli katıldı.

  Törene eşi Şadiye Başdeğiğrmen ile birlikte katılan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, genç çiftin nikahlarını kıyarken hayatlarını birleştiren imzayı attıkları kalemi kendilerine hediye etti. Başkan Başdeğirmen “Bu kalemle attığınız imzalar sizin hayatınızı birleştirdi. Ama bir özelliği var bu kelemin. İçerisinde bir tohum var. Şimdi o tohumu sizler hayatınızın en mutlu gününde toprakla buluşturacaksınız ve doğaya, insanlığa bir ağaç armağan edeceksiniz. Sizden o ağaca çok iyi bakmanızı istiyorum” dedi.

  Biz de, genç çifti tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluk diliyoruz. (HABER MERKEZİ)

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler