• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Denetimlere Bizzat Katılıyor

  Denetimlere Bizzat Katılıyor

  Denetimlere Bizzat Katılıyor

  Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, tam kapanma sürecinde ilçe ziyaretlerini de ihmal etmiyor. İlçelerde hem vatandaşları ve esnafı hem de sağlık ekiplerini ziyaret eden Vali Seymenoğlu, denetlemelere de bizzat katılıyor.  

  Vali Ömer Seymenoğlu Eğirdir hastanelerde ve filyasyon ekiplerinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi.

  Ziyaretinde, “Yaşadığımız pandemi günlerinde canları pahasına yaşamsal önemlilikteki mesleklerini yerine getiren sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.” diyen Vali Seymenoğlu salgınla en ön cephede mücadele eden çalışanlara herkesin destek olması çağrısında bulundu.

  Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tam kapanma kararının ardından Isparta il genelinde aralıksız olarak denetim ve kontrol faaliyetleri devam ediyor.

  Bu kapsamda Vali Ömer Seymenoğlu da denetimlere ve kontrol faaliyetlerine bizzat katılarak esnaf ve vatandaşlardan destek istiyor. Son olarak Gönen ilçesine giden Vali Seymenoğlu burada muafiyet kapsamında bulunan iş yerlerinde esnaf ve vatandaşlara salgının son durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunarak mücadeleye taviz vermeden devam etmelerini, alınan kararlara titizlikle uymalarını istedi. Vatandaş ve esnafa salgınla mücadeleye verdikleri destekten dolayı da teşekkür etti. (AHMET LÜTFİ ATAŞ)

   

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler