• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Çalışmalarla ilgili bilgi aldı

  Çalışmalarla ilgili bilgi aldı

  Çalışmalarla ilgili bilgi aldı

  Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve İşletme ve Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benli, Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne çalışma ziyaretinde bulunarak bir dizi temasta bulundu.

  Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve İşletme ve Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benli, Isparta Orman Bölge Müdürü Refik Ulusoy’u makamında ziyaret ederek Bölge Müdürlüğünün çalışmalarıyla ilgili bilgi aldılar. Ayrıca Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile toplantı yaparak faaliyetlerle ilgili değerlendirme yaptılar.

  Genel Müdür Yardımcısı Başkanlığındaki heyet daha sonra Isparta İlinde ahşap sektöründe faaliyet gösteren, sektör temsilcilerini ziyaret ederek, sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili değerlendirme yaptılar.

  Bölge Müdürü Refik Ulusoy, başta Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür olmak üzere, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve İşletme ve Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benliyi Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

   

   

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler