• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Başkan Gök’e Teşekkür Ziyareti

  Başkan Gök’e Teşekkür Ziyareti

  Başkan Gök’e Teşekkür Ziyareti

  Eğirdir Konyabucağı Mahallesi Muhtarı Ali Çetintürk, beraberinde Mahalle İmamı Mekke Ayhan, Oğlu Yunus Ayhan, Mahalle sakinleri Osman Aksu, Şevket Bitiktaş, Mehmet Dikmen Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ü makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

   

  Ziyarette Belediye Başkanvekili ve Belediye Meclisi Üyesi Mehmet Yaşar’da hazır bulundu.

  Mahalle sakinlerinden Osman Aksu; ‘Başkanım 42 senedir yapamadığımızı sizin sayenizde yaptık, emeği geçenlerden Allah razı olsun, bayağı bir rezillik çektik, camiye giderken sabah namazında ayağımız suyun içinde batarak geçiyorduk, bunları dile getirerek sizinle konuştuk, ama vakti ve saati varmış. Ne başkanlar, ne muhtarlar geldi geçti ama olmadı. Bu sizlere nasip olacakmış,  bizlere nasip oldu, Allah razı olsun. Daha önceki başkanlar Cumhurbaşkanı da gelse sizin işiniz olmaz, dediler bize ama siz yaptınız.’ ifadelerini kullandı.

  ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

  Başkan Veli Gök ise; “Arkadaşlar Allah devletimize zeval vermesin. Bize düşen devletimizin bütçesini en mantıklı bir şekilde, insan hayatını kolaylaştıracak bir şekilde, ulaşımda, sağlıkta, eğitimde sosyal hayatımızda bütçeyi doğru kullanmak. Vatandaşlarımızın hassasiyetlerini dikkat ederek ilçemize hizmet etmenin derdindeyiz. Son 2 yıllık süreç içerisinde imkanlarımız doğrultusunda, devletimizin imkanları doğrultusunda köprübaşından sonraki mahallelerimizi de hemen hemen hepsini sıcak asfalt yaptık. Karayolu geçişi ve bağlantı yollarımızı yaptık. Tabi biz bu hizmetlerin ilçemize gelmesinde Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, bütün bakanlarımıza, Isparta Milletvekillerimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç’e, Recep Özel’e, Mehmet Uğur Gökgöz’e, Valimize, Kaymakamımıza çok teşekkür  ediyoruz, gerçekten çok ciddi emekleri var. Bizim burada hazırlamış olduğumuz projeleri gerçekten gece-gündüz bire bir bakanlıklar nezdinde takibi, bu bütçelerin kaynaklarından ilçemize ayrılması konusunda emekleri unutulmaz. Sayın Valimiz Ömer Seymenoğlu her zaman yanımızda her türlü projemizi biz adım adım paylaşıyoruz, hazırlıklarımızı biz kendisine arz ediyoruz ve bize çok yardımcı oluyor, yine Kaymakamımız Sayın Adem Çelik keza öyle çalışkan bir Kaymakamımız var, Allah razı olsun ilçemizin hem kentinde, hem kırsalında ihtiyaç olan yatırımların takibinde işbirliği içinde tüm kurumlarımızla beraber, tüm personelimizle beraber bir mücadele içerisindeyiz. Tabi bu yatırım ve hizmetlerin gelmesinde demokrasinin ilk tabanı muhtarlıklarımız, ihtiyar heyetlerimiz onların çabaları bizim için çok önemli onların emekleri bizim için çok önemli, tüm vatandaşlarımızın her türlü hizmetlerini bütçelerimizi yoğun bir şekilde kullanarak değerlendirmeye çalışıyoruz. Biz tekrar Allah milletimize ve devletimize zeval vermesin diyoruz, inşallah hep beraber daha güzel günlerde oluruz, nazik ve anlamlı ziyaretiniz bizlere şevk ve güç verecektir, teşekkür ederim.’ Dedi.

  Konyabucağı Mahallesinin emektar İmamı Mekke Ayhan’ın Konya iline tayininin çıkması nedeni ile üzülen ve Başkan Veli Gök hayranı olan oğlu Yunus Emre Ayhan ise ‘Başkanım ben Eğirdir’de kalmak istiyorum, her şey bir kağıtta sizi çok seviyorum, Eğirdir’den gitmek istemiyorum’ dedi.

  Minik hayranı ile özel olarak ilgilenen Başkan Veli Gök, Konyabucağı İmamı Mekke Ayhan’a Yunus Emre Eğirdir’de kalsın, siz gidin’ diyerek takıldı. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler