• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Başdeğirmen ailesi anneleri yalnız bırakmadı

  Başdeğirmen ailesi anneleri yalnız bırakmadı

  Başdeğirmen ailesi anneleri yalnız bırakmadı

   

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla annelere ev ziyaretlerinde bulundular. Çift, Anneler Gününü kutladı.

   

  Annelerin her türlü fedakarlığı yaptığını ve tüm zorluklarda evlatlarının yanlarında olduklarını belirten Başkan Başdeğirmen, “Annelerimiz bizlere her zaman güç veriyor” dedi.

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla annelere ev ziyaretlerinde bulundu. Sadece bu özel günde değil, her zaman annelerin yanlarında olan Başdeğirmen çifti, ziyaret ettikleri annelerin Anneler Gününü kutladı, onlarla sohbet etti.

  Belediye’den yapılan açıklamada: Başdeğirmen çifti, ilk olarak Yenice Mahallesi’nde yaşayan 81 yaşındaki Emine Özkartal’ı evinde ziyaret etti. Emine Özkartal ile sohbet eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Özkartal’ın Anneler Gününü kutladı. Emine Özkartal, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in hizmetlerini beğendiğini belirterek, “Sizin gibi belediye başkanı bir tane gördüm, o da sayın başkanım. Allah sizin yardımcınız olsun” dedi. Başkan Başdeğirmen de iyi dilekleri için Emine Özkartal’a teşekkür ederek, sağlıklı, uzun ömürler diledi.

  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Vatan Mahallesi’nde yaşayan 4 çocuk annesi Mürüvvet Tercan’ı da evinde ziyaret etti. Mürüvvet Tezcan ile sohbet eden Başdeğirmen çifti, Anneler Gününü kutladı. Şadiye Başdeğirmen, Anneler Günü’nde ziyaretlerde bulunmak istediklerini belirterek, “Annelerimizi ziyaret ederek, Anneler Gününü kutlamak istedik. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” diye konuştu.

  Eşini 42 yıl önce iş kazasında kaybeden 67 yaşındaki Şevkiye Ertunç’u Anadolu Mahallesi’ndeki evinde ziyaret eden Başdeğirmen çifti, Anneler Gününü kutladı. Şevkiye Ertunç, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen için her zaman dua ettiklerini belirterek, “Allah’ım size güç kuvvet versin” dedi.

  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, annelerin her türlü fedakarlığı yaptığını ve tüm zorluklarda evlatlarının yanlarında olduklarını söyledi. Başdeğirmen, “Tüm annelerimizle gönülden beraberliğimiz ve sevgimiz var. Allah sizlerden razı olsun. Her türlü fedakarlığı yapıyor ve zorluklarda evlatlarınızın yanında oluyorsunuz. Peygamberimiz ‘Cennet annelerin ayaklarının altında’ derken bu fedakarlıklardan ve evlatlara olan tutkudan bahsetmiş. Sizler bizlere öyle güç veriyorsunuz ki, bir kişinin annesinin arkasında olduğunu bilmek kadar güzel bir şey yok. Gönül isterdi ki rahmetli amcamız da bunları görsün ama mutlaka görüyordur. Allah sizlere hayırlı uzun ömürler versin. Anneler Gününüzü kutluyoruz. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyor ve Anneler Gününü kutluyorum. Ahirete intikal eden annelerimize de Allah rahmet eylesin” görüşlerinde bulundu.

  Ev ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Kaymakkapı Meydanı’nda anne ve anne adaylarına karanfil dağıtarak, Anneler Gününü kutladı” (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler