• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > 7 Türkmen derneğinden BAŞSAĞLIĞI MESAJI

  7 Türkmen derneğinden BAŞSAĞLIĞI MESAJI

  7 Türkmen derneğinden BAŞSAĞLIĞI MESAJI

  Isparta’da faaliyet gösteren 7 Yörük Türkmen Derneği yaptıkları ortak açıklama ile geçmiş yıllarda PKK terör örgütü tarafından alıkonulan 13 silahsız vatan evladının şehit edilmesi ile ilgili kınama ve başsağlığı mesajı yayınladı.

   

  Yapılan yazılı açıklamada; “Yurt güvenliği evimizin içinde sokağımızda mahallemizde köyümüzde kasabamızda ilçemizde ilimizde bütün yurtta ve hatta sınır bölgemizin derinliklerinde olmaktadır olmalıdır. Bu duygu düşüncelerle Türk silahlı kuvvetleri başlatmış olduğu PENÇE harekatında hain terör örgütü geçmiş yıllarda alıkoymuş olduğu silahsız 13 vatan evladını elleri bağlı şekilde Şehit etmişlerdir.

  Necip Türk milleti olarak “Bir ölür Bin diriliriz” ne ölmekten korktuk ne bu vatan selameti için öldürmekten korktuk. Dün bizler bugün ise evlatlarımız vatan savunmasını korkusuzda devam ettirmektedirler. Zalimden Hainden korkmadılar, Hainlerin korkulu rüyaları oldular, olmaya da devam ediyorlar. Şeref yoksunu besleme itler yüz yüze gelmekten her zaman korktukları için kahpece kalleşlik yapsalar da sonları geldiği için ölüm öncesi son çırpınışlarını sergilemektedirler.

  Siyonizme uşaklık edenler ve onlara desteğini devam ettiren küresel güçler TÜRK ün gücünü her alanda görmeye başlayınca sürekli cümlelerinde ama fakat lakin gibi ifadeler kullanmaya başlamışlardır bu demek oluyor ki Türk Milleti doğru yolda, Doğru hamleler yapmaktadır.

  Açıktan değil,  sütre gerisinden militarist besleme itlerine yaptırmaya çalışan Küresel Güçler ve bunların bölge vampirleri Türk’e düşman bütün unsurların ortak hareketleri olduğunu biliyoruz ve cümle aleme de buradan gösteriyor bu vahşeti en yüksek perdeden nefret ve şiddetle kınıyoruz… Gün birlik olma günüdür… Büyük  Türk milletinin başı sağ olsun…

  Bizler GARA bölesinde şehadet şerbeti içen 13 şehidimize ve bu güne kadar vatan savunmasında şehadet şerbeti içen bütün şehitlerimize Allah cc izni ile her duamızı rahmetimizi okumaya devam ederiz. Peki sizler ne yapacaksınız Zorla dağa götürdüğünüz ve ellerine zorla silah vererek bağımlı hale getirdiğiniz insan kaynaklarınızda bitti sizler ancak tarih boyunca Türk düşmanlığı yapanlarla her türlü iş birliği yaptınız ve yapmaya devam etmektesiniz sonunuz geldi gebererek yok  olup gideceksiniz.

  Isparta Yörük Türkmen Camiası olarak kayıtsız ve şartsız olarak Türk Askerinin ve Türk polisinin yanındayız” denildi.

  Açıklamada; “Toroslar Yörük Türkmen Federasyonu, Isparta Yörük Türkmen Derneği, Senirkent Akkeçili Yörük Türkmen Derneği, Gelendost Yörük Türkmen Derneği, Aksu Sofular Yörük Türkmen Derneği, Eğirdir Havutlu Yörük Türkmen Derneği, Isparta Mehteran Derneği’nin imzaları yer aldı. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler