• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

  Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

  Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

  Isparta Orman Bölge Müdürü Sütçüler İşletmesinde, 2020 yılı uygulamaları ile 2021 yılı program gerçekleşmeleri ve yenilenen Amenajman Plan verileriyle ilgili İşletme Şeflerinden sunum aldı.

  Bölge Müdürü Refik Ulusoy Sütçüler İşletmesinde İşletme Müdürü Ayhan Arat, İşletme Müdür Yardımcısı, İşletme Şefleriyle toplantı yaptı. Toplantıda 2020 yılı program gerçekleşmeleri, 2021 yılı programları, uygulamalar ve yenilenen Amenajman Planlarıyla ilgili İşletme Şeflerinden bilgi aldı, Her İşletme Şefi, Şefliğiyle ilgili 2021 yılı programları, yapılan çalışmalar ve yenilenen Amenajman Planlarıyla ilgili sunum yaparak karşılıklı olarak değerlendirme yapıldı.

  Bölge Müdürü Ulusoy Sütçüler İşletme Müdürlüğünün 2021 yılında programların % 100 gerçekleştirilmesi hususunda talimatta bulundu ve Amenajman planlarının yenilenmesi nedeniyle üretim programlarında meydana gelecek artışlardan dolayı çalışmaları arttırmak gerektiğini ifade ederek 2021 yılının tüm çalışanlar için kazasız, belasız, huzurlu ve başarılı geçmesini diledi. (MURAT USLU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler