• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Valilik Kupası yarışları düzenlenecek

  Valilik Kupası yarışları düzenlenecek

  Valilik Kupası yarışları düzenlenecek

  Isparta Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2020 – 2021 Valilik Kupası Alp Disiplini Kayak ve Snowboard yarışları 26 Şubat 2021 tarihinde Isparta Davraz Kayak Merkezinde düzenlenecek.

  Kayak sporunun il geneline tanıtımının yapılması ve yaygınlaştırılması amacıyla Alp Disiplini Kayak ve Snowboard Valilik Kupası yarışları düzenlenecek. Isparta Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü tarafından gerçekleştirilmesi planlanan yarışlar 26 Şubat 2021 tarihinde Akdeniz’in incisi Davraz Kayak Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

  YARIŞLARA KATILIM ŞARTLARI

  Türkiye Kayak Federasyonu talimatlarına uygun olarak düzenlenecek olan Alp Disiplini Kayak ve Snowboard Valilik Kupası yarışlarına 2020-2021 sezonu lisans vizesi olan sporcular katılabilecek.

  Yarışların teknik toplantısı 25 Şubat 2021 Perşembe günü saat 17.00’da Isparta Gençlik Merkezi toplantı salonunda yapılacak. Yarışlara katılacak ferdi sporcular ve kulüpler sporcu listeleri teknik toplantıda teslim edilecek. (GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler