• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > “Tarım İl Müdürlüğü Olarak Gıda İş yeri Denetimine Ağırlık Veriyoruz”

  “Tarım İl Müdürlüğü Olarak Gıda İş yeri Denetimine Ağırlık Veriyoruz”

  “Tarım İl Müdürlüğü Olarak Gıda İş yeri Denetimine Ağırlık Veriyoruz”

  Tarım İl Müdürü Eyup Adıgüzel, pandemi döneminde gıda işyeri denetimlerinin büyük önem arz ettiğini ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

   Isparta İl Tarım ve Orman Müdürü Eyup Adıgüzel, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  IGC Başkanı Baş’ı Nokta Gazetesindeki ofisinde ziyaret eden Tarım İl Müdürü Adıgüzel’in ziyaretinde Nokta Gazetesi sahibi Mehmet Baş ile Duayen Gazeteci Nasuh Özkan’da hazır bulundu.

  GEÇEN YIL 46 BİN  DENETİM YAPTIK

  Ziyarette Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a yeni görevinde başarılar dileyen Tarım İl Müdürü Eyup Adıgüzel, pandemi döneminde gıda işyeri denetimlerine ağırlık verdiklerini belirterek, “8 araç ve 22 personelimizle sürekli gıda işyerlerinin denetimlerini gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl il genelinde 46 bin denetim gerçekleştirdik. Denetimlerde pandemi kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol ediyoruz. Ayrıca Tarım İl Müdürlüğü olarak pandemi boyunca il genelinde yürütülen filyasyon çalışmalarına da büyük destek verdiklerini ifade eden Tarım İl Müdürü Adıgüzel, Isparta’nın elma ihracatının da geçtiğimiz yıl önemli ölçüde arttığına dikkat çekti.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, her zaman Tarım İl Müdürlüğü çalışmalarını son derece başarılı bulduklarını ve yakından takip ettiklerini kaydederek  İl Müdürü Adıgüzel’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  (IGC BASIN BÜROSU)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler