• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Milletin vicdanına ses olmaktadırlar

  Milletin vicdanına ses olmaktadırlar

  Milletin vicdanına ses olmaktadırlar

  Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

   

  Mesajında gazetecilerin gününü kutlayan Başkan Ahmet Tural, tarafsız ve ilkeli basın ahlak kurallarıyla donanmış bir medyanın, toplumsal kalkınma ve gelişmenin sağlanmasında önemli yeri bulunduğunu söyledi. Türkiye’nin gelişen ekonomisi ve güçlenen demokrasisine özgür ve güvenli basının katkısının büyük olduğunu vurgulayan Başkan Tural, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde, kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber yapmak, tarafsızlık ve objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla vatandaşın en doğal hakkı olan doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

   

  Böylesine önemli bir misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek için verdiği kararlı mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Özellikle ülkemizi etkisi altına alan pandemi sürecinde halkın doğru bilgilendirilmesi adına fedakarca görev yapan basınımız, bu süreçte esnafımızın da sesi olmuş, yaşanan sorunların gündeme getirilmesinde ve çözüm sağlanmasında önemli bir misyon üstlenmiştir. Her şartta mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek, ülkemizin kalkınmışlık düzeyine ve tanıtımına büyük katkı sağlayan, kamu hizmetlerinin devamlılığında önemli katkıları olan başta Isparta basınımız olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. HABER MERKEZİ

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler