• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Kültür Memur Sen Genel Başkanı Isparta’da

  Kültür Memur Sen Genel Başkanı Isparta’da

  Kültür Memur Sen Genel Başkanı Isparta’da

  Kültür Memur – Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan’dan, Isparta Şubesi Başkanı Osmat Çot’un daveti üzerine Isparta’ya geldi. Genel Başkan Erdoğan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

  Memur – Sen Konfederasyonuna bağlı Kültür Memur – Sen Isparta Şubesi çalışmalarına devam ediyor. Şube Başkanı Osman Çot, geçtiğimiz gün kendisinin daveti üzerine Isparta’ya gelen Genel Başkan Mecit Erdoğan sendikasının Isparta Şubesini ziyaret etti. Şube Başkanı Osman Çot ve Şube Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Selami Çetin ile diğer yönetim kurulu üyelerin de hazır bulunduğu toplantıda 4/B ve taşeron çalışanlarına ve üyelerine kazanımlar hakkında bilgi verdi.
  İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET
  Kültür Memur – Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan daha sonra İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Göçer’i makamında ziyaret etti. Ayrıca İl Halk Kütüphane Müdürlüğünü de ziyaret eden Mecit Erdoğan sendika olarak bu konuda yaşanan son gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Genel Başkan Erdoğan daha sonra Keçiborlu’nun Kuyucak köyüne giderek lavanta bahçelerini gezdi.
  ŞUBE BAŞKANI OSMAN ÇOT’TAN TEŞEKKÜR
  Kültür Memur – Sen Isparta Şubesi Başkanı Osman Çot, Genel Başkan Macit Erdoğan’ın şubelerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genel Başkan Mecit Erdğan’a teşekkür etti.

  Şube Başkanı Osman Çot, geçtiğimiz gün kendisinin daveti üzerine Isparta’ya gelen Genel Başkan Mecit Erdoğan’ı bugünlerde ziyarete açılan ve muhteşem görsel şölen sunan Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyündeki Lavanta Tarlarına götürdü.
  GENEL BAŞKAN ERDOĞAN ISPARTA LAVANTASINA HAYRAN KALDI
  Uzun süre lavanta bahçelerinde gezen ve gördüğü manzaraya adeta hayran kalan Kültür Memur – Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan, Isparta’ya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Genel Başkan Erdoğan; “Genel Başkan Yardımcımın Burdur’da gerçekleştirilen düğüne katılmak üzere Akdeniz Bölgesine geldim. Isparta Şubesi Başkanımız sayın Osman Çot beyin ‘Burdur’a kadar gelmişken Isparta’ya da beklerim’ diye davet etmesi üzerine gelmişken Isparta’yı da ziyaret edelim diye düşündüm.
  “BURASI TAM BİR GÖRSEL ŞÖLEN SUNUYOR”
  Isparta Şubemizi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Görüşmelerimizi yaptık. Bugünlerde Lavanta Tarlaları da ziyarete açılmış. Sayın Şube Başkanımız Osman bey ve Şube Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Selami Çetin beni Lavanta Tarlalarına getirdi. Burası gerçekten çok harika bir yer. Ziyaretçilerine tam bir görsel şölen sunuyor” dedi.
  ŞUBE BAŞKANI ÇOT, BİLGİLENDİRME YAPTI
  Isparta’daki lavanta turizmi konusunda Şube Başkanlığının yanı sıra aynı zamanda İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı olan Osman Çot’tan lavanta tarlaları ile ilgili olarak bilgi alan Genel Başkan Mecit Erdoğan, lavanta bahçesinde bol bol fotoğraf çekerek kayda aldı. Lavanta bahçesini gezen ve böyle bir doğal güzelliğe sahip olan Ispartalıların çok şanslı olduğunu dile getiren Genel Başkan Erdoğan; “Ben daha önce de Isparta’ya gelmiştim. Fakat bu doğa harikası Lavanta tarlalarını bir türlü ziyaret etme fırsatım olmamıştı. Şube Başkanımız Osman beyin davetiyle şimdi geldim ve o kadar etkilendim ki genel merkeze döndüğümde bu güzellikleri arkadaşlara anlatacağım.
  “ISPARTA’NIN TURİZMİNE BÜYÜK KATKISI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”
  Harika bir yerdeyiz. Doğa harikası bir yerdeyiz. Isparta için muhteşem bir yer olduğunu ve gerek ülkemizin gerek Isparta’nın turizmine katkısı olduğunu düşünüyorum buranın” dedi. (www.medya32.com)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler