• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Ispartaspor’un Kongresi 24 Haziran’da Yapılacak

  Ispartaspor’un Kongresi 24 Haziran’da Yapılacak

  Ispartaspor’un Kongresi 24 Haziran’da Yapılacak

  Geçtiğimiz sezon mücadele ettiği 3. Ligde Play – Off müsabakaları sonunda başarılı olarak şampiyon olan ve 2. Lige çıkan pembe-yeşillilerde olağan genel kurul toplantısı 24 Haziran Perşembe günü yapılacak.

  Geçen sezon mücadele ettiği 3. Ligi şampiyon olarak tamamlayıp 2. Lige çıkan ve geçtiğimiz hafta şampiyonluk kutlamalarını tamamlayan Isparta 32 Spor’da gözler önümüzdeki günlerde yapılacak kongreye çevrildi. Söz konusu kongrenin de tarihinin belirlendiği ve 24 Haziran’da gerçekleştirileceği öğrenildi.

  Bilindiği gibi, Ispartaspor Koronavirüs pandemisi nedeniyle uzun süredir kongre yapamamıştı.

  Öte yandan, Ispartaspor’un bugünlere gelmesinin mimarı olan TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in, mevcut başkan Atakan Yazgan’ın tekrar göreve gelmesini istediği öğrenilirken, 24 Haziran’da yapılacak olan kongrede Kulüp Başkanlığında her hangi bir değişiklik beklenmiyor.

  Yeşil – Pembeli Kulüpte şampiyonlukla tamamlanan sezonun ardından kongrenin yapılmasının hemen ardından hiç vakit geçirilmeden yeni sezon için transfer çalışmalarına başlanacağı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler