• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > İki kavşakta asfaltlar yenilendi

  İki kavşakta asfaltlar yenilendi

  İki kavşakta asfaltlar yenilendi

  Isparta Belediyesi, şehrin belirli kavşaklarında deforme olmuş asfaltların yenilenmesi çalışmalarını trafik akışını engellemeyecek şekilde gece saatlerinde yapıyor. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda son olarak şehrin kalbi olarak görülebilecek iki kavşakta asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi.

  Önceki gün akşam eski Devlet Hastanesi Kavşağında, deforme olmuş asfalt kaldırılırken, yerine yenisi döküldü. Son olarak dün akşam geç saatlerde de 6 Mart Atatürk Caddesinin bulunduğu kavşakta yenileme çalışması yapıldı.

  Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’de yerinde incelerken, çalışmalar 2 saat içerisinde tamamlandı. Öncelikle kavşak bölgesindeki caddelerde deforme olmuş asfalt kaldırılırken, aynı anda hemen ardından da asfalt dökümü yapıldı.

  Özellikle trafik akışının yoğun olduğu noktalardaki çalışmalar trafiği aksatmamak adına gece saatlerinde yapılıyor ve onlarca iş makinesi ile kısa sürede tamamlanıyor. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler