• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > “Haksızlığa Dur diyeceğiz”

  “Haksızlığa Dur diyeceğiz”

  “Haksızlığa Dur diyeceğiz”

  Isparta’da birçoğunu gençlerin oluşturduğu ve Başkanlığını Hasan Kınay’ın yaptığı, ‘Herşey Ispartam İçin’ derneği kuruldu.

  Isparta’da şehrin tanınmış isimlerini biraraya getiren yeni bir oluşumun temelleri atıldı. Hasan Kınay’ın başını çektiği yeni oluşum önceki gün akşam yemekte bir araya geldi.

  Modapark Düğün Salonundaki yemeğe Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmenin yanısıra şehrin tanınmış simalarıda  katıldı. ‘Herşey Ispartam için derneği’ adı altındaki yeni oluşumun amaçlarını açıklayan Kınay özetle şunları söyledi. ‘Derneğimiz her siyasi görüşe eşit mesafededir. Bu derneğimiz iktisadi işletmeler kurup bunlarla ilgili faaliyetler gösterecektir. Bir sonraki toplantıda güçlü bir yönetim oluşturacağız. Ispartamız için güzel hizmetlerde kol kola  yan yana olacağız’ dedi.

  Geçtiğimiz aylarda Şoförler Odası Başkanlık seçimini kıl payı kaçıran Hasan Kınay ve arkadaşları   “Her şey Ispartam İçin” isimli dernek kurdular.

  Derneğin Başkanı Hasan Kınay,  Belediye Başkanı Şükrü Baş Değirmen’inde aralarında bulunduğu misafirlerine yemek ikram ederek bilgilendirme yaptı. Çeşitli faaliyetler gösterecek derneğin çok yakında çalışmalarına başlayacağını belirten Başkan Hasan Kınay, dernek adına Moda Park Düğün salonunda verdiği akşam yemeğinde  “ Isparta’nın sesi olacağız.” Dedi.

  Derneğin kuruluş amacına değinen Hasan Kınay  “Haksızlığa Dur diyeceğiz.” Dedi.

  Kınay, “Şoförler Odası Başkan adayıydım. Seçimi memleketimizle alakası olmayan olaylar yüzden kaybettik. Lakin kaybetmemize rağmen kazanının bizler olduğunu öğrendik. Çünkü bu seçim bizleri birbirimize kenetledi. Bu teveccüh ve kenetlenme bizleri bu derneği kurmaya yöneltti. Bundan sonra “ Her şey Isparta’m İçin” derneği memleketimiz ve sizlerin tüm problem ve sorunlarında çözüm odaklı çalışmalar yapacaktır.

  Derneğimiz her siyasi görüşe eşit mesafededir.  Bu derneğimiz iktisadi işletmeler kurup bunlarla ilgili faaliyetler gösterecektir. Bu toplantıda yapacağımız üye kayıtlarından sonra bir sonraki toplantımızda ise hepimizin birlikte belirleyeceği güçlü bir yönetim oluşturacağız. Yolumuzda ilerlerken Isparta’mızda bulunan sivil toplum kuruluşları ve diğer dernekler ile istişarede bulunacağız.  Isparta’mız için güzel hizmetlerde yan yana kol kola birlikte olacağız İnşallah. Derneğimizin binasıyla ilgili proje hazırlıkları bitti yakında ihaleye çıkacaktır. En kısa sürede kendi yerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Isparta’nın sesi olacağız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” dedi. (Haber Merkezi)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler