• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Gökgöz’den EDP’ye Ziyaret

  Gökgöz’den EDP’ye Ziyaret

  Gökgöz’den EDP’ye Ziyaret

  AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Eğitime Destek Platformu’nu ziyaret etti.

  Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Isparta Temsilciliğinin bulunduğu eski Milli Eğitim Müdürlüğü binasından yönetilen Eğitime Destek Platformu Isparta Temsilciliği’nde gerçekleştirilen ziyarette başta eğitim olmak üzere genel konular hakkında istişarelerde bulunuldu.
  Ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan Eğitime Destek Platformu Isparta Temsilcisi Abdurrahman Akçil, Milletvekilimiz sayın Mehmet Uğur Gökgöz’e bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.
  Ziyarette bir konuşma yapan Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz; “Isparta’mızda vakıflarımız, sivil toplum kuruluşlarımız birbirinden güzel çalışmalarda bulunuyorlar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Görevimiz gereği birçok yerde birçok kişiyle sohbet etme imkanımız oluyor. Bugün de Eğitime Destek Platformundayız ve burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
  Yaşadığımız bu pandemi dönemi aslında bizlere yenidünya düzeninin penceresini açmaktadır. Bunu okuyabilen STK’lar, siyasi partiler, iktidarlar ve devletler yeni düzende güçlü bir şekilde konumlanacak, okuyamayanlar ise kaybolup gidecektir. İşte bu konuda etkin çalışan STK’larımızdan birisi de Eğitime Destek Platformumuz olmuştur. Zira, sizler eğitim konusunda verdiğiniz destek ve yaptığınız çalışmalar takdire şayandır. Ben, bir kez daha bu çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler