• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Eğirdir’de SOGEP Toplantısı Yapıldı

  Eğirdir’de SOGEP Toplantısı Yapıldı

  Eğirdir’de SOGEP Toplantısı Yapıldı

  Kaymakam Adem Çelik başkanlığında Sosyal Geliştirmeyi Destekleme Programı (SOGEP) değerlendirme toplantısı Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

  Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından teklif çağrısına çıkılan 2022 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında başvurusu yapılabilecek projeler hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı.

  Kaymakam Çelik’in başkanlık ettiği toplantıya, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, KHGB Müdürü Mustafa Karataş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ufuk Akçimen, SYDV Müdürü Nurgül Türker, Halk Eğitim Müdürü Ali Şanal, LEADER Proje Görevlileri Ayşe Gül Gök ve Nagihan Ersan, Sorkuncak Köyü Kadın Üretim Kalkınma Koop. Başkanı Cennet Metin ve ilgili teknik personeller katıldı.

  Konuyla ilgili konuşan Kaymakam Çelik,”Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulamaya sunulan teklif çağrısına Eğirdir Kaymakamlığı olarak verimli bir projeyle katılmak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz uygun fikirler ışığında ilçemiz adına üretime katkı vermek, ilçemizdeki istihdam ve ekonomiye etkisi olacak sürdürülebilir bir proje ortaya çıkarmaktır.” dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler