• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Beyzade Gurme Kasap Açıldı

  Beyzade Gurme Kasap Açıldı

  Beyzade Gurme Kasap Açıldı

  İşletmeciliğini Mehmet Arslan ve Emrah Yılmaz’ın yaptığı Beyzade Gurme Kasap, Çünür Mahallesinde hizmete açıldı. İşletme 11:00 – 21:00 saatleri arasında paket servis hizmeti de verecek.

  Mehmet Arslan ve Emrah Yılmaz’ın işletmeciliğini yaptığı Beyzade Gurme Kasap, Çünür Mahallesi’nde kapılarını müşterilerine açtı.

  Düzenlenen törenle, dualar eşliğinde açılan Beyzade Gurme Kasap, sektöre yeni bir soluk getirmeyi de hedefliyor.

  Isparta Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural,  Çünür Mahallesi Muhtarı Hasan Derebek, Kasaplar ve Lokantacılar Odası Başkan Adayı Özgür Tunçbilek, Öz Orman İş Sendika Başkanı Süleyman Atasoy ve çok sayıda davetli katıldı.

  Et ve piliç ürünlerinin satışı yapılacağı işletmenin açılışına ilgi de bir hayli yoğundu.

  İşletmenin kurdelesi Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural tarafından kesildi. Tural, “Çünür Mahallemizde açılan bu güzide kasabın herkese hayırlı olmasını dilerim.” İfadelerini kullandı.  İşletme sahiplerinden Emrah Yılmaz ise gelen herkese teşekkür mesajlarının yanında, işleteceği Beyzade Gurme Kasabın hedeflerinden bahsetti.

  Açılışın ardından işletmeyi gezen Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural “Böyle genç ve istihdama katkı sağlayacak işletmelerin her zaman yanındayız. Herkese hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

  İşletme sahipleri Mehmet Arslan ve Emrah Yılmaz gelen misafirlerle tek tek ilgilenerek helva ikramında bulundular. İşletmeci, Emrah Yılmaz “Öncelikle Beyzade Gurme Kasap ailesi olarak yapacağımız işin temizliği, kullandığımız et, süt ürünlerinin kalitesi bizim için en önemli unsur. Bu konuda çalışma arkadaşlarıma ve kendime olan güvenim tam. Hedefimiz, sadece mahalle kasabı olmak dışında hizmetimiz ve güvenirliliğimizle uzak yakın mesafe gözetmeksizn markamıza herkesi bağlamak.  İşletmemizi uzak bulanlar içinde Sabah 11.00- akşam 9’da kadar olan paket servisimizle isteyen herkesin hizmetteyiz.” Dedi. (HABER MERKEZİ)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler