• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > Belgeler törenle verildi

  Belgeler törenle verildi

  Belgeler törenle verildi

  Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı “Okulum Temiz Projesi” kapsamında belge alamaya hak kazanan okullara belgeleri İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törenle verildi.

  Millî Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü gereğince hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla Okulum Temiz Belgesi’ni almaya hak kazanan okullara belgeleri İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törenle verildi.

  Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen törene İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Tamer Büyükküpçü ve okul müdürleri katıldı. Yapılan törende 48 okula daha Okulum Temiz Belgesi, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Tamer Büyükküpçü tarafından verildi. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler