• Isparta İlke Gazetesi
  Haberler> > “Bedelini Ödemelerini Sağlayacağız”

  “Bedelini Ödemelerini Sağlayacağız”

  “Bedelini Ödemelerini Sağlayacağız”

  Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, şehrin çeşitli yerlerine kurulmuş olan Cep Telefonu Baz İstasyonlarının bu zamana kadar Belediye’ye kira ödemediklerini belirtti. Başdeğirmen “Hepsini tek tek tespit ederek Belediyemiz Gelir Tarifesine ekleyeceğiz ve işgal ettikleri yerlerin bedelini ödemelerini sağlayacağız” dedi.

   

  Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantıları dün başladı. Belediye Meclis salonunda saat 14.00’te Belediye Başkanı ve Meclis Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.

  BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN; “BU ZAMANA KADAR

  HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAMIŞLAR”

  Belediye ve Meclis Başkanı Şükrü Başdeğirmen, gündemin beşinci maddesinde bulunan; GSM Operatörlerinin Baz İstasyonlarının Gelir Tarifesine Eklenmesinin görüşülmesi konusunu okudu ve bu konuda meclise bilgilendirmede bulundu.

  Başkan Başdeğirmen konuşmasında; “Bilindiği, şehrimizin muhtelif yerlerinde Cep Telefonu GSM Baz İstanyonları var. Bunlar kuruldukları yerleri işgal etmelerine rağmen bugüne kadar Belediyemize ücret ödememişler. Bunları tek tek tespit edip Belediyemiz Gelir Tarifemize ekleyeceğiz ve işgal ettikleri yerlerin kira bedellerini ödemelerini sağlayacağız”

  KONU KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

  Belediye ve Meclis Başkanı Şükrü Başdeğirmen daha sonra GSM Operatörlerinin Baz İstasyonlarının Gelir Tarifesine Eklenmesini öngören söz konusu gündem maddesini Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesini meclis üyelerinin onayına sundu ve gündem maddesi oy birliği ile ilgili komisyona havale edildi.

  Plan ve Bütçe Komisyonu, kendisine havale edilen konu hakkında bir çalışma yaparak hazırlayacağı raporu Belediye Meclisinin önümüzdeki Cuma günü gerçekleştirilecek olan Eylül ayı son toplantısında meclise sunması bekleniyor. HABER MERKEZİ

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler