• Isparta İlke Gazetesi
 • Haberler> > Bayramlaşma Törenini Gerçekleştiremedi

  Bayramlaşma Törenini Gerçekleştiremedi

  Bayramlaşma Törenini Gerçekleştiremedi

  CHP Isparta İl Başkanlığı bu yıl Kurban Bayramında pandemi tedbirleri kapsamında bayramlaşma programı düzenlemedi. Başkan yayınladığı mesajda Halıcı, “Hedefimiz “hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği, her evde huzurun ve bereketin olduğu” güzel bir Türkiye inşa etmektir” dedi.

  Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, partisinin pandemi tedbirleri kapsamında bayramlaşma programı düzenlemediğini belirtti. Başkan Halıcı, yayınladığı mesajında ise “Bu kurban bayramını da Kovid-19 pandemisi nedeniyle oluşan derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz. Her ne kadar pandemi tedbirleri esnetilmiş olsa da pandemi sürecinin zorluğu ve Kovid-19’un yeni varyantları toplum sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedir.

  Bu nedenle, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda bu bayramda da maalesef bayramlaşma törenimizi gerçekleştiremedik.

  Bayramlarımız paylaşımın, birlikte olma ve dayanışma kültürümüzün taçlandığı günlerdir. Bayramlarımızın verdiği huzuru, yaşattığı duyguları ve özlemini duyduğumuz Türkiye’nin her gününde yaşamak istiyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramımızın özlediğimiz günlere dönüşümüzün başlangıcı olmasını diliyorum.

  Hedefimiz “hiçbir çocuğun yatağa aç girmeyeceği, her evde huzurun ve bereketin olduğu” güzel bir Türkiye inşa etmektir. Bayramlarımız insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği zamanlardır. İnsanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barış ve kardeşlik için de yaşadıkları bir Türkiye hayali ile tüm partililerimizin, Isparta’lı hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerim ile kutlarım” dedi. (NUMAN BÜYÜKÜNSAL)

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler